Tecrübenin Adresi SerayYemek
İletişim

Seray Yemek & Catering

Seray Yemek & Catering firmasında hazırlanan yemekler işyeri, şantiye, fabrika gibi toplu yemek tüketimi olan daha nice yerlere kahvaltı, kumanya, öğle yemeği, akşam yemeği, ekmek arası seçenekleri ile özenle uzman kadrosuyla hazırlanır ve size ulaştırılarak servis edilir.

Mönülerimiz sezonun taze sebze ve meyveleri göz önünde bulundurularak hazırlanır ve siz değerli misafirlerden gelen mönü talepleri doğrultusunda özel mönü ve yemek sunulmaktadır.

Seray Yemek & Organizasyon

Hertürlü düğün, davet, sünnet, piknik, kokteyl, özel günleriniz için sizden gelen talepler doğrultusunda uzman kadromuz tarfından hazırlanır ve sunumu yapılır. özel günlerinizi unutulmaz kılmak için Seray Yemek & Organizasyona mutlaka uğrayın.

Seray Yemek & Organizasyon farkıyla hertürlü ihtiyaçlarınız için 1 adım önde başlayın...

Seray Yemek & İftar

İftar yemekleriniz için profesyonel kadromuzla özel mönülermiz hazırlanır ve servisi yapılır

300, 500, 1000, 2000 siz kaç kişilik isterseniz 1 gün 30 gün farketmeksizin ramazan ayı boyunca seray yemek iftar ve sahur yemeklerini sizin için hazırlamaya hazırdır.

Kumanya

Siz sayı verin gerisini biz halledelim

Soğuk Sandviç çeşitleri, ekmek arası dönder çeşitleri, çiğköfte Sarma, Kek ve Poğaça çeşitleri, hertürü meşrubat içecekler, tatlı ve meyve çeşitleri sizin talebiniz doğrultusunda tek tek özenle paketlenir ve tek kişilik kumanya paketlerinde servis edilir.